Strona glówna Oferta Stolarka PCV Drzwi przesuwne tarasowe

Drzwi przesuwne tarasowe

   

PSK - drzwi tarasowe uchylno-przesuwne

 

Dzięki zastosowaniu drzwi przesuwno - uchylnych PSK otrzymujemy duże przeszklenia. Stosuje się je przeważnie w połączeniu tarasu, balkony, lub też werandy z wnętrzem domu. Duże przeszklenie pozwala na doświetlenie pomieszczenia.

   

Drzwi rozsunięte                              Drzwi uchylone                            Drzwi zamknięte

 MOŻIWOŚCI BUDOWY

 

    

 

 HST- drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne

 

HST - to nowa generacja drzwi podnoszono-przesuwnych. System ten jest najlepszym rozwiązaniem przy dużych przeszkleniach- gwarancja lekkiej i bezpiecznej obsługi.

MOŻLIWOŚCI BUDOWY:

 Do obsługi elementów podnoszono- przesuwnych, dostępne są klamki z serii DIRGENT i RONDO. W standardzie aluminium i mosiądz lub stal nierdzewna, opcjonalnie zapewniają działanie z jednej albo dwóch stron, wewnątrz lub na zewnątrz; dostępne
także w wersji klamki wyjmowanej

 

 

 HST MASTER - drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne AUTOMATYCZNIE OTWIERANIE

 

Podnoszenie i przesuwanie do pożądanej szerokości otwarcia a także zamykanie są sterowalne silnikiem. Za wyjątkiem klamki,
mechanizm okuciowy nie jest widoczny dla użytkownika; system napędowy z małą wysokością instalacji 100 mm jest wkręcany w ramę i nie wystaje poza powierzchnię drzwi. Elegancki wygląd HS-Master dyskretnie komponuje się z nowoczesnym wystrojem wnętrz.

 

 

 PREMIDOOR- drzwi tarasowe przesuwne

PremiDoor, drzwi podnośno-przesuwne Kömmerling umożliwią Państwu na elastyczne i pełne światła kształtowanie powierzchni otwieranych np. na ogród, czy taras. Przestrzenie mieszkalne otworzą się na ogród, tarasy, staną się częścią mieszkania.

PremiDoor Kömmerling jest prawdziwym produktem Premium. Przekonuje smukłą linią, ponadczasowym charakterem, a także parametrami technicznymi: najlepsze wartości w izolacji cieplnej i ochronie przed hałasem, stabiloność i szczelność są równie oczywiste jak niezawodna funkcyjność przy wysokim komforcie obsługi.

 

 

Drzwi przesuwne tarasowe PSK

 

 
 
 
 
33-350 Piwniczna Zdrój, Borownice 59
telefon: 0-18 477 84 48
fax: 0-18 477-84-49
e-mail: biuro@zemp.pl
» Stolarka PCV
» Stolarka aluminiowa
» Stolarka stalowa
» Drzwi zewnętrzne ExclusiveDoors
 

» Bramy garażowe
» Rolety
» Dodatki okienne

» Strona Główna
» Firma Żemp
» Mapa strony
» Kontakt
» Lokalizacja
projektowanie stron www iPolska.com.pl