Strona glówna Oferta

Rolety

   

SYSTEM NADPROŻOWY SKN

System nadprożowy SKN podobnie jak INTEGRO stosowany jest w nowo wznoszonych budynkach. Oferowane przez naszą firmę skrzynki SKN są nowoczesnymi elementami budowlanymi, gotowymi do zastosowania przez przedsiębiorstwa budowlane.

W dzisiejszych czasach skrzynka SKN jest gotowym rozwiązaniem i należy do normalnego obrazu budowy. Dzięki specjalnej technologii, zastosowaniu "twardego styropianu" oraz odpowiednio dobranego nośnika tynku gwarantowana jest odporność na starzenie. Równocześnie system ten charakteryzuje się dobrą izolacyjnością akustyczną i termiczną. W opisanym systemie istnieje możliwość wykonania rolety tylko w wersji prawoskrętnej.

 

SYSTEM ADAPTACYJNY SK

Budowa rolety w systemie adaptacyjnym (SK) opiera się na rozwiązaniach prostych i niezawodnych a system przeznaczony jest do stosowania w istniejących budynkach. Pancerz złożony z profili połączonych przegubowo nawija się do skrzynki aluminiowej umieszczonej na ścianie lub w ościeży. Skrzynka jest wówczas elementem dekoracyjnym i dopasowana jest do wyglądu budynku. W systemie tym oferujemy do wyboru dwa rodzaje skrzynek: standardowe i okrągłe "System Owal".

System Owal łączy sprawdzoną i niezawodną technikę rolet z elegancką i nowoczesną skrzynką, a także prowadnicą o zaokrąglonym kształcie. Dzięki tej formie mają Państwo możliwość nadania każdej elewacji całkowicie indywidualnego charakteru.

 

SYSTEM PODTYNKOWY INTEGRO

INTEGRO jest systemem podtynkowym, mocowanym we wnęce muru nad otworem okiennym. Płyta z wełny drzewnej zamocowana jest od czoła aluminiowej skrzynki i stanowi podkład pod tynk zewnętrzny. W ten sposób skrzynka rolety staje się niewidoczna z zewnątrz i wewnątrz.

 
 
 
 
33-350 Piwniczna Zdrój, Borownice 59
telefon: 0-18 477 84 48
fax: 0-18 477-84-49
e-mail: biuro@zemp.pl
» Stolarka PCV
» Stolarka aluminiowa
» Stolarka stalowa
» Drzwi zewnętrzne ExclusiveDoors
 

» Bramy garażowe
» Rolety
» Dodatki okienne

» Strona Główna
» Firma Żemp
» Mapa strony
» Kontakt
» Lokalizacja
projektowanie stron www iPolska.com.pl