Strona glówna Oferta Stolarka aluminiowa

Stolarka aluminiowa

   

Aluminium pozwala na dogodne kształtowanie dowolnych form, zapewnia prostą i czystą dla środowiska obróbkę. Proces zabezpieczenia powierzchni lakierowanych zapewnia profilom długoletnią trwałość i świeżość. W dzisiejszych czasach zaprojektowanie fasady, ogrodu zimowego, wiatrołapu czy choćby pojedynczego okna do obiektu mającego rysy indywidualności przestaje być problemem. Pozwala to na dowolnej konstrukcji odcisnąć piętno projektanta wnętrz czy architekta.
Uniwersalność uzyskiwanych kształtów oraz lekkość konstrukcji predysponuje konstrukcje z kształtowników aluminiowych do stosowania ich w budynkach nowo powstających jak i w starych budynkach wymagających modernizacji.

 

Nasze produkty wykonywane z aluminium:

 

Drzwi zewnętrzne aluminiowe.

 

 

Drzwi aluminiowe wykonywane z kształtowników aluminiowych malowanych elektrostatycznie na dowolny kolor. Drzwi możemy wykonać jako jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe, otwierane do środka  lub na zewnątrz.

Szczegółowa oferta drzwi wraz ze wzorami


Fasady aluminiowe

 

 

Fasady szklane dla dużych powierzchni z zastosowaniem róznego rodzaju pakietów szybowych. Posiadamy wszystkie typy fasad szklanych dostępnych na rynku. Wykonujemy fasady z wykorzystaniem aluminium i stali.

Więcej informacji na temat fasad tutaj

 

Witryny sklepowe

 

 

Witryny sklepowe możemy dodatkowo wyposażyć w okna rozwierno-uchylne, okna podawcze. Dodatkowo przy wejściach istnieje możliwość wykonania daszku aluminiowego. Witryny łączymy ze stolarką PCV co pozwala znacznie obniżyć koszty przeszkleń.

Więcej informacji na temat witryn tutaj

 

Okna podawcze, kasowe

 

 

Okna podawcze, kasowe wykonujemy w dowolnym kolorze i rozmiarze. Mogą być przesuwane do góry, lub na boki. Okna kasowe wyposażamy w zamek, możemy dostarczyć je z blatem podwaczym.

Więcej informacji na temat okien podawczych tutaj

 

Ścianki działowe, ściany szklane

 

 

Ścianki wewnętrzne aluminiowe możemy wypełnić dowolnym rodzajem szkła. W ściankach możemy zastosować całościowe przeszklenie, dowolną liczbę poprzeczek konstrukcyjnych, drzwi. Drzwi mogą być z progiem lub bez.

Więcej informacji na temat ścianek działowych tutaj


Gabloty wystawowe, informacyjne

 

 

 

Gabloty wystawowe, informacyjne mogą być produkowane na dowolny wymiar i kształt. Tablice aluminiowe produkowane przez Firmę ŻeMP mogą być również umieszczone na zewnątrz.

Więcej informacji na temat gablot tutaj

 

Daszki aluminiowe, świetliki dachowe

 

 

Daszki, wiaty, wiatrołapy w dowolnym kształcie idealnie dopasowane do warunku danego otoczenia. Funkcjonalne i trwałe służą na lata.

Więcej informacji na temat daszków tutaj

 

Meble aluminiowe ALUMEB

 

 

Aluminiowe meble w połączeniu ze stalą nierdzewną idealnie nadają się do użytku w miejscach narażonych na działanie środków dezynfekcyjnych. Aluminiowe meble stosuje w gabinetach lekarskich, salach zabiegowych. System ALUMEB pozwala również tworzyć rozbudowane stanowiska komputerowe stosowane w biurach, bankach, pocztach.

Więcej o systemie ALUMEB tutaj

 
 
 
 
33-350 Piwniczna Zdrój, Borownice 59
telefon: 0-18 477 84 48
fax: 0-18 477-84-49
e-mail: biuro@zemp.pl
» Stolarka PCV
» Stolarka aluminiowa
» Stolarka stalowa
» Drzwi zewnętrzne ExclusiveDoors
 

» Bramy garażowe
» Rolety
» Dodatki okienne

» Strona Główna
» Firma Żemp
» Mapa strony
» Kontakt
» Lokalizacja
projektowanie stron www iPolska.com.pl