Strona glówna Oferta Dodatki okienne Żaluzje

Żaluzje

   

ŻALUZJE PIONOWE

Atrakcyjnie wykonane żaluzje pionowe to praktyczne rozwiązanie do domów, biur, hoteli i innych pomieszczeń. Umożliwiają podział dużego pokoju na szereg mniejszych, bądź oddzielnie poszczególnych stanowisk pracy.

Żaluzje pionowe dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych i wzorniczych. W naszej ofercie posiadamy ponad 120 wzorów tkanin. Wszystkie materiały posiadają atest higieniczny Państwowego Zakładu Higieny, a niektóre atest niepalności wykonany przez Instytut Techniki Budowlanej.

 

 

ŻALUZJE POZIOME

 

"STANDARD"

Żaluzje "Standard" należą do podstawowych osłon okiennych. Oferujemy je w trzech szerokościach lameli: 16mm, 25mm i 50mm.
Posiadana przez nas gama kolorystyczna pozwala dopasować je do różnych aranżacji wnętrz. Zastosowany mechanizm sterujący umożliwia jej podniesienie i zatrzymanie na dowolnej wysokości.
 

"VENUS"

Żaluzje "Venus" stanowią bogatszą wersję żaluzji "Standard" dzięki zastosowaniu kasety maskującej mechanizm, a także prowadzenia bocznego.
Zastosowany mechanizm sterujący (łańcuszek) łączy w jednym możliwość podnoszenia żaluzji, jak i ustawiania lameli pod różnym kątem.

 

 

ŻALUZJE POZIOME DREWNIANE

Do żaluzji drewnianych stosujemy lamele z sezonowanego drewna egzotycznego o szerokości 25 mm. Paleta kolorów umożliwia dopasowanie ich do większości ram okiennych oferowanych na rynku.

 

         

 

 
 
 
 
33-350 Piwniczna Zdrój, Borownice 59
telefon: 0-18 477 84 48
fax: 0-18 477-84-49
e-mail: biuro@zemp.pl
» Stolarka PCV
» Stolarka aluminiowa
» Stolarka stalowa
» Drzwi zewnętrzne ExclusiveDoors
 

» Bramy garażowe
» Rolety
» Dodatki okienne

» Strona Główna
» Firma Żemp
» Mapa strony
» Kontakt
» Lokalizacja
projektowanie stron www iPolska.com.pl