Strona glównaAktualności

Aktualności

   
[2017-08-23] Żemp na konferencji Schüco Innovations Days 2017

 W dniach 20-22.06.2017 kilka wybranych, polskich kontrahentów marki Schüco, dostawcy rozwiązań systemowych dla branży okiennej i drzwiowej, przyjechało do niemieckiej miejscowości Bielefeld, gdzie znajduje się główna siedziba firmy Schüco oraz Showroom o powierzchni 800 mkw., aby zapoznać się z branżowymi nowinkami technicznymi.

 

 

Innowacje prezentowane były w sposób interaktywny i atrakcyjny, tak aby można było zaprezentować gościom nie tylko ciekawe rozwiązania designerskie, ale także sposoby na zapewnienie klientowi komfortu, bezpieczeństwa i efektywności energetycznej. Zaletą miejsca, w którym odbyła się konferencja, jest to, że architekci, konstruktorzy, klienci oraz producenci stolarki mają możliwość wizualnego i praktycznego nabycia doświadczenia w dziedzinie nowych, sprawdzonych technologii dla aluminiowych okien, drzwi i fasad.
 

Rzeczy, które nas zainspirowały i planujemy je w przyszłości wprowadzić do naszej oferty, to możliwość otwierania drzwi zewnętrznych za pomocą konkretnych cech twarzy, co jest kolejną z szeregu możliwości kontroli dostępu oferowanego przez Schüco. Dodatkowo świetnym pomysłem okazał się konfigurator drzwi przesuwnych, który ułatwi pracę nie tylko naszym projektantom, ale też pozwoli klientom na dowolną konfigurację najlepszego rozwiązania w kwestii designu i funkcjonalności. Należy tu także wspomnieć o Wirtualnym Showroomie – mówi Michał Żytkowicz, przedstawiciel firmy Żemp.
 

 
 
 
 
 
33-350 Piwniczna Zdrój, Borownice 59
telefon: 0-18 477 84 48
fax: 0-18 477-84-49
e-mail: biuro@zemp.pl
» Stolarka PCV
» Stolarka aluminiowa
» Stolarka stalowa
» Drzwi zewnętrzne exclusive doors
 

» Bramy garażowe
» Rolety
» Dodatki okienne

» Strona Główna
» Firma Żemp
» Mapa strony
» Kontakt
» Lokalizacja
projektowanie stron www iPolska.com.pl