Strona glównaAktualności

Aktualności

   
[2014-10-03] Nowoczesne drzwi wejściowe

Artykuł pochodzi z portalu oknonet.pl 

Firma Żemp, producent własnej marki drzwi Exclusive Doors, odpowiadając na zmieniające się potrzeby rynku i preferencje najbardziej wymagających klientów, wprowadziła do oferty system drzwi aluminiowych Schüco ADS.

Podjęcie współpracy ze znanym i cenionym dostawcą systemów aluminiowych uwarunkowane zostało troską o najwyższą jakość oraz standard gotowego produktu finalnego. Firma dba o to, aby drzwi serii były wykonywane z jak najwyższej jakości materiałów. To ukłon w stronę klienta, dla którego marka Schüco jest rozpoznawalna i kojarzona z produktem „ z górnej półki”.

 

 

Funkcja drzwi nie ogranicza się tylko do zapewnienia wejścia do budynku. Drzwi, tak jak prawie żaden inny element budynku, muszą spełniać jednocześnie wiele wyszukanych wymagań z zakresu izolacyjności cieplnej, bezpieczeństwa, funkcjonalności i estetyki.

Nowy system drzwi aluminiowych Schüco ADS (Aluminium Door System) został opracowany właśnie z myślą o tych wymaganiach. Szeroka oferta systemu zapewnia spełnienie najwyższych oczekiwań dotyczących izolacyjności, a jednocześnie umożliwia zastosowania w rozwiązaniach związanych z bezpieczeństwem i automatyką obiektu. Wszelkie te standardy spełniają profile aluminiowe systemów: ADS 70. HI, ADS 75.HI, ADS 90.HI, ADS 112.IC.

Drzwi serii charakteryzuje:

 

  • Estetyczny wygląd
  • Swoboda konfiguracji
  • Pełna możliwość kształtowania kolorystyki
  • Duża przestrzeń do kreatywności projektowej
  • Możliwość projektowania rozwiązań specjalnych
  • Jakość potwierdzona badaniami

 

Już w tym momencie Żemp może się pochwalić zrealizowanymi zamówieniami na  drzwi Exclusive Doors w systemach Schüco. Drzwi znalazły swoich pierwszych klientów nie tylko w kraju, ale także zagranicą (w Niemczech, Norwegii oraz w Anglii). 


 
 
 
 
 
33-350 Piwniczna Zdrój, Borownice 59
telefon: 0-18 477 84 48
fax: 0-18 477-84-49
e-mail: biuro@zemp.pl
» Stolarka PCV
» Stolarka aluminiowa
» Stolarka stalowa
» Drzwi zewnętrzne exclusive doors
 

» Bramy garażowe
» Rolety
» Dodatki okienne

» Strona Główna
» Firma Żemp
» Mapa strony
» Kontakt
» Lokalizacja
projektowanie stron www iPolska.com.pl